Święte Oficjum

Opis forum


#1 2010-03-21 22:44:56

caihr

Administrator

Zarejestrowany: 2010-03-19
Posty: 7
Punktów :   

Klasy

podzielcie się tutaj swoimi opiniami na temat różnych klas np jak nalezy grac aby nie wstydzic się później przed innymi kolegami ;p retardynów (czyli mnie;p) nie bierzemy pod uwage ;p dla mnie najlepsza klasa jest hunter chociaż nie wiem dlaczego gram paladynem ;p chyba poszedłem na łatwizne ;p

Offline

 

#2 2010-04-02 20:30:29

 McBabcia

Nowy użytkownik

Skąd: Bielsko-Biała
Zarejestrowany: 2010-04-02
Posty: 5
Punktów :   

Re: Klasy

Ja lubie bardzo druidow , shamanow rogali i hunterow ...

Druid : może byc malee dps , ranged dps i healem co robi go bardzo wszechstronna klasa to mi sie podoba , pozatym zamiany w zwierzaki bywaja wciagajace kazda przemiana ma swoj unikalny system ruchów i skilli co czyni gre bardzo rozbudowanie

Shaman : tak jak i druid jest klasa wszechstronna , w 3.1.3 enh shamek jest slaby , ale za to elemental shaman jest bez wątpienia postacia ktora wali najwieksze crity [!] , i jest bardzo bardzo dobrym healem :] pozatym stawia totemy przydatne dla wszystkich , wspomaga bardzo znacznie party i raid

Rogue : fajna klasa do PVP , gra wyglada nim bardzo Ciekawie (system skradania [stealth] , duzo skilli wspomagajacych w walce oraz ucieczce... moze otwierac zamki oraz skrzynie zamkniete co rowniez pomaga w grze... Gra roguem jest o tyle ciekawa że nikt nie wie o naszej obecnosci , mozemy zaatakowac w dowolnej chwili , nawet wkrasc sie do stolicy wroga i denerwowac ich z ukrycia [!] Polecam.

Hunter : klasa walczaca glownie na dystans , ale posiada rownież skille uzywane bronia biala gra oraz expienie huntera jest stosunkowo prosta , ma dosc wysoki DPS i klasa jest bardzo dobra do PVE... w PVP takze wymiata , posiada peta (zwierzaka) ktorego karmimy , lvluje z nami i pomaga oraz towarzyszy w walce

Moje postacie to McBabcia i Fluffy (80 Dranei Paladin s6 - t8)

Pozdrawiam!


McBabcia - Xx Gnome Rogue
Fluffy - 80 Dranei Paladin

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xorena.pun.pl www.bakugan-nowa-gra.pun.pl www.sektamalejmi.pun.pl www.fallenguild.pun.pl www.mmbf.pun.pl